Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Elka Press
Název knihy:Erotické historky z autoškoly
Autor:Jiří Vincenc
Ilustrátor:J. Lastovička
Distributor:Krameriova K. D.
ISBN:80-902745-7-9
Rok vydání:2005
Měsíc vydání:05
Vazba:Brožovaná
Počet stran:144
Doporučená
prodejní cena:
149 Kč
Anotace:Titul poněkud vybočuje z vojensko-historického zaměření nakladatelství, ale co by člověk neudělal pro kamaráda… Jiří Vincenc, který pro naše nakladatelství napsal Stručnou historii šermu, si tentokrát zavzpomínal na svou činnost učitele autoškoly v dobách, kterým říkáme „totalita“. Tehdy se nedalo soukromě podnikat a každá mimopracovní činnost byla stranou a vládou bedlivě střežena. Jednou z mála „povolených“ činností byla erotika. Tato kniha přináší v trochu pokřiveném zrcadle odraz oněch nevinných radovánek.
Historky jsou to trochu peprné, místy snad i trochu pornografické, ale čtenář by si měl uvědomit, že byly napsány pro pobavení právě těch milovníků příběhů, kteří se neurazí při čtení erotických historek podbarvených humorem. Autor není profesionální spisovatel, ale s pomocí poučenějších kolegů se mu podařilo anekdotické historky zarámovat jakýmsi „dekameronovským“ příběhem, dovedeným k překvapivému závěru. Nemalým kladem knihy jsou laskavě jizlivé ilustrace Jiřího Laštovky, předního českého výtvarníka.
WWW:http://www.militaria.cz/cz/link-elkapress
Žánr:beletrie česká
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016