Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Jonathan Livingston
Název knihy:Když...
Autor:Kovanda Aleš
Distributor:Kosmas
ISBN:978-80-86037-74-5
EAN:9788086037745
Rok vydání:2014
Měsíc vydání:10
Vazba:vázaná
Počet stran:216
Doporučená
prodejní cena:
199
Anotace:...A někdy v týhle době mezi nás přišel Aleš se svejma básničkama.Chvíli jen tak seděl a popíjel pivo a pak nám jednu z nich zarecitoval a my zůstali na moment úplně omráčený a teprve pak sme začli řvát nadšením a pak řekl druhou a to už některý z nás nemohli, jak je od smíchu bolelo břicho. No, a pak už mezi nás chodil pravidelně, ačkoliv byl z Letný. Nemohli sme se tenkrát dočkat, až se objeví ve dveřích, a když se tak stalo, hned sme škemrali, ať nám nějakou zarecituje, což on ochotně činil, a vzhledem k tomu, že jeho paměť byla v těch časech víc než vynikající, recitoval svý básně výhradně zpaměti. „By heart“, jak hezky říkaj Angličani. A my ostatní sme se je snažili zapamatovat, abysme je později mohli „by heart“ šířit dál.
Petr Šabach

Sedmdesátá léta, Bubeneč, Hanspaulka. Každý si vybaví několik slavných jmen...jenže genius loci tvořili i další. jedním z nich je Aleš Kovanda, básník,  jedna z ústředních postav Šabachova Občanského průkazu. S předmluvou Petra Šabacha.
WWW:http://shop.jonathanlivingston.cz/tistene/poezie?product_id=64
Žánr:beletrie česká
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016