Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Ing. Jiří Šandera
Název knihy:Hurá do škôlky
Autor:Šandera Jiří
Překladatel:Eliáš Jozef
Ilustrátor:Čtvrtečková Veronika
ISBN:978-80-8089-759-8
Rok vydání:2013
Vazba:pevná, lesklé lamino
Počet stran:56
Doporučená
prodejní cena:
199
Anotace:Připravte své dítě na vstup do mateřské školky! Veselé i poučné příběhy, které pomáhají rodičům připravit děti do mateřské školky. Společně s Kačenkou a jejími kamarády se děti dozvídají, že ve školce je to fajn a nemusí se ničeho bát. Poznají spoustu kamarádů a zažijí plno legrace i dobrodružství. Knížka je určena všem dětem, které se chystají do mateřské školky, a jejich rodičům, aby je na tento vstup připravili.
Obsah: Mamička, rozprávaj !, Hurá do škôlky !, Vešiačik Fešáčik a muchotrávka Trávka, Pohojdáme a dáme lízanku, Ako Jakubko nechcel novú stoličku, O papierovom parníku a šantivej lastovičke, O Mikulášovi, čertoch a tvarohovej buchte, Ako deti prosili vianočný stromček, O spiacom snehuliakovi, O veľkom bobovaní, O prienceznej Danielke, O zasneženom domčeku, O Jedálnom lístku, Cesta za pokladom, Katkin sen, Ako deti spali celú noc v škôlke, Ako to bolo ďalej alebo Hurá do školy !
WWW:www.jirisandera.cz
Žánr:dětská literatura (česká i překladová, beletrie i literatura faktu)
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016