Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Smartconsulting s.r.o.
Název knihy:Když se kruh uzavřel - komplet 4 knih
Autor:Pešťák Kamil
Distributor:PEMIC, Kosmas
ISBN:978-80-907877-5-9
EAN:9788090787759
Rok vydání:2023
Měsíc vydání:3
Vazba:brožovaná
Počet stran:1088
Doporučená
prodejní cena:
790 Kć
Anotace:Rock and roll, volná láska a lehké drogy šedesátek, šmeliny a veksl sedmdesátek a mafie v devadesátkách. Hory, hudba, sobectví, láska, nenávist i pomsta. To nejhorší i nejlepší z bývalého Československa, ale i příběhy z Kazašských hor, rakouských Alp či kanadské divočiny, Vám nabídnou čtyři romány Kamila Pešťáka, plné rychlých akcí v atraktivních kulisách.

Od Šumavy, přes Plzeň, Prahu a Krkonoše až do Tater a ještě mnohem dál se vydáte ve volně navazující sérii, kterou spojuje postava dobrodruha Prokopa Falka.
Do symbolického kruhu dobrodružných příběhů hlavního hrdiny, jeho žen, přátel a protivníků můžete vstoupit libovolným titulem, aniž byste se připravili o dávku napětí a překvapení. Sérii je ale možné číst také chronologicky.

Hudebníkovi Davidovi pomáhá Profa při jeho strhujícím útěku před mafiánskou pomstou (Když se kruh uzavřel), s krásnou Alicí bloudí v nekonečných horách dalekého Kazachstánu (A nad tím vším je slunce), zaplétá se do srpnových událostí roku 1968 (Co se do vás vejde), aby se kruh definitivně uzavřel v normalizovaném Československu sedmdesátých let (Moje teta – tvoje teta).

A jestli nemáte strach, můžete se na tuhle rychlou, krkolomnou a hlavně dobrodružnou jízdu vydat s ním.
WWW:kamilpestak.cz
Žánr:beletrie česká
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016