Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Nakladatelství Pampeliškov
Název knihy:Jendis
Autor:Jindřich Štěpánek
Podtitul:První české golfové pohádky
Ilustrátor:Ditta Kůtová, Barbora Kumpfová
ISBN:978-80-908688-5-4
EAN:9788090868854
Rok vydání:2023
Měsíc vydání:10
Vazba:pevná
Počet stran:67
Doporučená
prodejní cena:
380
Anotace:Tak golf u nás má už i své první pohádky! Malé čtenáře a golfisty potěší a pobaví osmnáct milých a hravých příběhů spjatých s golfem. Osmnáct - jako je jamek na golfovém hřišti.

A kdože je to ten Jendis? Kouzelný dřevěný panáček, který v každé pohádce zažívá nějaké napínavé dobrodružství, sem tam trochu kouzlí a hodně pomáhá dětem i zvířátkům. A hlavně - hraje golf.

Jendis opravdu existuje... Nevěříte? Objednejte si ho spolu s knihou a uvidíte sami! Je to totiž funkční dřevěná figurka, jejíž autorem je výtvarník a sklář Jan Schovánek. A tato figurka zcela reálně pomáhá dětem při hraní golfu. Umí totiž odpalovat míčky jako skutečný golfista!

Knihu ilustrovala paní Ditta Kůtová, jejíž ilustrace takřka zhmotňují kouzelný Jendisův svět; postavičce Jendise vdechla život paní ilustrátorka Barbora Kumpfová. Celek je díky jejich vzájemnému sladění, procítění atmosféry příběhů a charakteru postav a postaviček (a golfu samého) půvabně hravý - hravě půvabný.

Po přečtení této knížky budete mít jistě chuť si tento krásný sport vyzkoušet i vy. Ale pozor, té chuti už se jen tak nezbavíte!
WWW:https://www.nakladatelstvipampeliskov.cz/p/jindrich-stepanek-jendis-prvni-ceske-golfove-pohadky/
Žánr:dětská literatura (česká i překladová, beletrie i literatura faktu)
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016